fbpx

Czy emocje mogą mieć swoje kolory? Nasze mają. Na początku zajęć staraliśmy się nadać kolory poszczególnym emocjom.

Następnie każdy włożył do swojego słoika takie, które odczuwał danego dnia. Rozmawialiśmy o tym jak je regulować i co można robić, gdy jest ich bardzo dużo.

Uczyliśmy się je nazywać i mówić o nich. Pod koniec zajęć każdy mógł doświadczyć tego, co się dzieje gdy wybuchamy. Chociaż zazwyczaj nie jest nam wtedy łatwo, to dziś towarzyszył nam śmiech, zaskoczenie i zabawa.

 

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close