fbpx

Pozdrowienia od Sophie – studentki z Niemiec , która w zeszłym roku szkolnym odbywała w Szkole Mentis 4 miesięczne praktyki.

Tu więcej o jej pobycie u nas: https://www.facebook.com/SZKOLA.MENTIS/posts/pfbid0wfbeiDYvuLbT3V3LdKas8Kxyzzh4gTiA6zi574N53GvJwPDU4F3W1uUgCWvqkM1pl

Sophie nagrała dla Was pozdrowienia, opowiada też o swoim urlopie i pyta też o Wasze wakacje.

Podczas pierwszych lekcji języka niemieckiego Uczniowie Mentis obejrzą filmik i będą odpowiadać na pytania Sophie oraz nagrywać krótkie wypowiedzi – wspomnienia z wakacji i pozdrowienia. Sophie życzy wszystkim udanego nowego roku szkolnego, dużo sukcesów i dalszej chęci do nauki niemieckiego.

Cieszymy się, że mamy kontakt z naszą praktykantką z Niemiec!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close