fbpx

Z niecierpliwością odliczamy do Świąt! A że radość i szczęście to jedyne rzeczy, które się mnożą, gdy się je dzieli… to już tradycyjnie Mentisowa Społeczność dołącza do pięknej akcji „Szlachetna PACZKA”!

Tym razem radość chcemy przynieść Pani Judycie i jej trójce dzieci: Janowi, Weronice i Pawłowi. Pani Judyta walczy o każdy dzień, pracując na 1/4 etatu i jednocześnie opiekując się samotnie dziećmi. Janek lubi rysować, Wernika pasjonuje się fotografią, a Paweł kształci się w zawodzie elektryka.

Poniżej prezentujemy Wam plakat przygotowany przez Uczennicę Mentis – Julkę. Wymieniamy na nim listę materialnych rzeczy, które pomogą rodzinie Pani Judyty mieć weselsze Święta i spokojniejsze życie, także w kolejnych miesiącach.

Zbiórkę prowadzimy do 9 grudnia w Sekretariacie Mentis.

SZLACHETNA PACZKA 2 - Pomagamy! Mentis ponownie wspiera akcję "Szlachetna PACZKA"

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close