fbpx

Zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia plastyczne, integracyjne i sportowe… a przy wszystkim towarzyszył nam język angielski, który przyswajaliśmy naturalnie i bez stresu. Tak upłynęły nam Półkolonie zimowe FUN & ENGLISH w Szkole Mentis.

Dzień I

 

 

Dzień II

 

 

Dzień III

 

 

Dzień IV

 

 

Dzień V

 

 

Sprawdź aktualną ofertę Półkolonii językowych FUN & ENGLIISH w Szkole Mentis TUTAJ >>>

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close