Klasy IA i IB wybrały się ostatnio na niezwykłą wystawę Cosmos Discovery Warszawa, która pokazuje pasjonującą historię załogowych lotów kosmicznych od ich początków do obecnych i planowanych misji.

Wystawa powstała we współpracy z amerykańską NASA i zawiera setki oryginalnych eksponatów, które znajdowały się w kosmosie, m.in. unikalną kolekcję skafandrów i prawdziwych modeli statków kosmicznych, promów kosmicznych i rakiet.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close