fbpx

Tak nam mijał „Owocowy Tydzień” w Szkole Mentis.

Lekcja matematyki w klasie trzeciej przeniosła się do miejsca, w którym trzeba było wykorzystać ją w praktyce – do sklepu. Zadanie polegało na wylosowaniu schematu owocowego szaszłyka i ułożenia go według wzoru. To nie było tak łatwe, jakby się mogło wydawać!

Każda para wybrała sobie sklep, a sklepikarze musieli pamiętać, że muszą wykonać swoje zadanie samodzielnie. Rozwiązanie wymagało cierpliwości, ponieważ nie można było dostać owocu w sklepie, w którym nikogo nie było. Opłacało się! Po zaliczeniu zadania cierpliwie przygotowane szaszłyki można było w końcu zjeść!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close