Trwa właśnie proces rekrutacji, dla Rodziców i Dzieci to czas ważnych decyzji. Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze najlepszej szkoły opowiadają w rozmowie z portalem Warszawa Twoje-Miasto.pl – właścicielki Szkoły Mentis – Marta Bańkowska i Anna Dąbrowska.

„Płynna znajomość angielskiego 🇬🇧 daje solidne podstawy do tego, aby dziecko mogło kontynuować naukę w liceum z maturą międzynarodową, mając następnie większe szanse na rynku pracy w dorosłym życiu. Od dwunastu lat taki model dwujęzycznej edukacji doskonale się sprawdza w Szkole Mentis” – mówi Anna Dąbrowska.

„Najlepszym świadectwem są nasi absolwenci. Poza wiedzą merytoryczną i świetnym przygotowaniem do egzaminów, cenią sobie też zdobyte w Szkole Mentis umiejętności współpracy przy tworzeniu projektów, radzenia sobie z trudnościami, umiejętności komunikacyjne i łatwość wystąpień publicznych” – dodaje Marta Bańkowska.

Więcej praktycznych wskazówek znajdziecie w artykule. Cały tekst TUTAJ >>

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close