fbpx

Dzielimy się z Wami miłą dla nas informacją. Szkoła Mentis została Laureatem Czwartej Edycji Plebiscytu ORŁY Edukacji!!!

Plebiscyt ORŁY wyłania najlepiej oceniane firmy z branży, działające na terenie kraju. Kapitułą oceniającą są sami klienci dzielący się opinią na portalach społecznościowych i innych stronach internetowych.

Zatem wyróżnienie otrzymaliśmy dzięki Waszym pozytywnym opiniom na nasz temat, którymi dzieliliście się w sieci. Dziękujemy Wam, że zauważacie i doceniacie naszą pracę i zaangażowanie!

Szkoła Mentis otrzymała łączną notę 8.9 i wyróżnienie w Dzielnicy Białołęka.

276173837 2114818298686065 1478738385184484959 n - Orzeł Edukacji dla Szkoły Mentis

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close