fbpx

Uczniowie klasy 8 Mentis omawiali na lekcjach języka niemieckiego dział tematyczny Umwelt – środowisko naturalne.

Podsumowując temat najpierw sprawdzili, jaki ślad zostawiamy w środowisku w specjalnym programie Goethe-Institut Warschau – Liczniku https://www.goethe.de/lhr/pro/umdenken/co2-rechner, a następnie dzięki materiałom, które otrzymaliśmy z projektu #DeutschPlus – rysowali swój Ökologischer Fußabdruck i omawiali jak mogą mu zapobiegać.

A czy Wiecie jakie ślady zostawiamy w środowisku i jak możemy temu zapobiegać?

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close