„W szkole tak naprawdę NIE CHODZI JEDYNIE o wiedzę akademicką, fakty, wzory, informacje, które uczeń może sobie wyszukać sam, są one obecnie bardzo łatwo dostępne.

Chodzi też o to, by w życzliwym środowisku wzrostu WSPIERAĆ UCZNIÓW w kształtowaniu i wzmacnianiu pewności siebie, radzeniu sobie z trudnościami i porażkami, w rozwijaniu umiejętności budowania zdrowych relacji, zarządzania sobą i swoim czasem, swoimi emocjami, a przede wszystkim budować przekonanie, że warto uczyć się i rozwijać przez CAŁE ŻYCIE.

Chodzi o to, aby szkoła szła z duchem czasu podążając za zmianami, jakie zaszły w świecie w ciągu ostatnich dziesięcioleci. W mojej opinii konieczna jest zmiana priorytetów” – więcej o zadaniach, jakie współcześnie stoją przed nowoczesną szkołą pisze Marta Bańkowska, psycholog i współwłaścicielka Szkoły Mentis na portalu Twoje-Miasto.pl.

Cały artykuł przeczytacie tutaj >>

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close