fbpx

Za nami dwa tygodnie nauki online. Poniżej zamieszczamy plan zajęć, który będzie obowiązywał w kolejnym tygodniu.

Przy tej okazji chcielibyśmy dziś podziękować wszystkim, dzięki którym udało nam się tak szybko i sprawnie wcielić w życie naukę online.

Dziękujemy naszym uczniom za otwartość na nową sytuację, za chęć do nauki w nowej szkolnej rzeczywistości i niezmienną ciekawość świata. To Wy inspirujecie nas do działania! Gratulujemy Wam tego, jak świetnie poradziliście sobie z nowymi wyzwaniami.

Dziękujemy naszemu gronu pedagogicznemu za zaangażowanie, pomysłowość, kreatywność w używaniu przeróżnych narzędzi w pracy dydaktycznej, w tak niezwykłych warunkach, w jakich przyszło nam funkcjonować.

Gorąco dziękujemy także Wam rodzicom, za ogromne wsparcie i pomoc we wdrożeniu nauczania online, bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe.

Dziękujemy także m.in. firmie Cisco za udostępnienie nam narzędzia do komunikacji – Webex, dzięki któremu możemy codziennie pozostawać z Wami w kontakcie.

Pozytywną moc społeczności  poznaje się w wyjątkowych czasach i bez dwóch zdań nasza mentisowa społeczność pokazała, że każdy z nas może liczyć na pozostałe osoby! Jesteście najlepsi! Dziękujemy! Działamy dalej!

Plan zajęć online

klasa1 - Nowy plan lekcji ONLINE
klasa2 - Nowy plan lekcji ONLINE
klasa4 - Nowy plan lekcji ONLINE
klasa5 - Nowy plan lekcji ONLINE
klasa6 - Nowy plan lekcji ONLINE
klasa7 - Nowy plan lekcji ONLINE
kl8 2 - Nowy plan lekcji ONLINE

Music photo created by freepik – www.freepik.com

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close