fbpx

Sympatykom rowerowych wycieczek polecamy  wyjątkowe wydarzenie, jakiego nasza dzielnica jeszcze nie widziała: nocny rajd rowerowy „Białołęka Nocą”.

Event organizowany jest przez Młodzieżową Radę Dzielnicy Białołęka, Stowarzyszenie Razem Dla Białołęki oraz Fundację AVE. Rajd odbędzie się w sobotę 19 września.

Do udziału organizatorzy zapraszają przede wszystkim młodzież, ale nie stawiają żadnych ograniczeń wiekowych. Chcą pokazać potencjał naszej dzielnicy, dlatego Uczestnicy przejadą szlakiem wyjątkowych miejsc i historycznych obiektów, o których opowie Bartłomiej Włodkowski.

Impreza rozpocznie się przed białołęckim więzieniem przy ulicy Ciupagi o godzinie 18. W trakcie wyprawy uczestnicy odwiedzą zabytkowego świdermajera, tajemniczą kamienicę przy Modlińskiej 257, cmentarz tarchomiński oraz małego Ignasia w krypcie kościoła św. Jakuba przy ulicy Mehoffera. Wielki finał imprezy – z bezpłatnym poczęstunkiem i muzyką – zaplanowano w barze „Panderoza” nad Wisłą.

Organizatorzy przygotowali również dla każdego uczestnika odblaskowy worek z prowiantem oraz opaskę odblaskową. Wyprawę zabezpieczać będzie profesjonalny serwis rowerowy „Rowery Duda”

Ze względu na sytuację epidemiologiczną liczba miejsc jest ograniczona. Przygotowaliśmy miejsca dla 70 osób. Zgłoszenia należy dokonać poprzez elektroniczny formularz, który dostępny jest w wydarzeniu na Facebooku „Białołęka Nocą” Historyczna wycieczka rowerowa.

Każdy uczestników musi posiadać sprawny rower, kask oraz działające przednie oraz tylne oświetlenie roweru.

Kontakt z organizatorami: olaagiskaa@gmail.com

 

119103513 1281695262166413 7254550666294962948 n - Nocny Rajd Rowerowy "Białołęka Nocą"

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close