„No to teraz zobaczymy kto się uczył, kto robił notatki, a kto ściągał i oszukiwał” – taka wizja rozliczania okresu zdalnej nauki nie daje spać po nocach sporej części dzieci i młodzieży, która pierwszy raz od października ubiegłego roku wróciła do szkoły stacjonarnej.

A gdyby tak spojrzeć na ten powrót bardziej po ludzku? – pisze Marta Bańkowska, psycholog i współwłaścicielka Szkoły Mentis w artykule na łamach Warszawa Twoje-Miasto.pl.

A gdybyśmy tak zwyczajnie, gdy wrócimy do szkoły usiedli i wspólnie porozmawiali o tym, co przeżyliśmy, co dla każdego z nas jest ważne, co boli, co stresuje, co porusza? W końcu bez dobrych relacji nie może być mowy o edukacji.

Więcej o tym przełomowym momencie w życiu zarówno Uczniów, jak i nauczycieli przeczytacie w tekście TUTAJ >>

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close