fbpx

Bald ist Nikolaustag- już niedługo Mikołajki!

A wiecie jak Mikołaj przynosi prezenty dzieciom w Niemczech? Na kółku języka niemieckiego w Mentis poznaliśmy świąteczne słówka i piosenki, a prezenty w butach przyniósł sam święty Mikołaj (Biskup z Miry) – w tej roli studentka z Niemiec Sophie!

 

A czy Wy też wieczorem, 5 grudnia wystawiliście buty przed drzwi?

Oprócz zabawy, nauki niemieckiego i niemieckiej tradycji, zachęcamy Was do rozwiązania zadań z Adventskalender – tym razem w wersji po niemiecku.

 

Przypominamy też o mentisowym Adventskalender z zeszłego roku
 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close