fbpx

IMG 1055 scaled - Nauka języka polskiego, jako języka obcego to czysta frajda!„Doświadczenie polonisty i glottodydaktyka spowodowały, że z miłą chęcią uczyłem języka ojczystego obcokrajowców. Przygoda z tego typu nauczaniem rozpocząłem już 11 lat temu, a każdy kolejny rok pozwalał mi rozwijać się w tym obszarze.

Dzięki temu mogłem wykorzystać swoje umiejętności, aby jak najlepiej przekazywać wiedzę teoretyczną, a co najważniejsze – praktyczną swoim słuchaczom, zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym.

Bogactwo języka polskiego pozwala na urozmaicenie zajęć, dzięki czemu łatwiej opanować niełatwy język polski”.

Mateusz Twardowski, nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców w MENTIS

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close