fbpx

O nauczaniu zdalnym w szkole Mentis robi się coraz głośniej! Tym razem nasz Pan Dyrektor Damian Ściseł przybliżył je czytelnikom Nasza Choszczówka.

Mimo, że nasza mentisowa społeczność świetnie poradziła sobie rok temu, gdy pierwszy raz rozpoczęliśmy edukację w formie online – nie spoczęliśmy na laurach. W sierpniu zespół Mentis przeszedł kolejne szkolenia, tym razem z ambasadorami platformy Genially, która pozwala tworzyć interaktywne lekcje w formie prezentacji, quizów i gier.

Sięgamy po nowe rozwiązania, by angażować naszych Uczniów przed komputerami w takim samym stopniu, jak wcześniej na stacjonarnych zajęciach w szkole.

Więcej w artykule

Mentis gazeta zrzut - Genialna szkoła | "Nasza Choszczówka"mentis gazeta okladka - Genialna szkoła | "Nasza Choszczówka"

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close