fbpx

Kalendarzowe lato dobiegło końca. W jesieni czas trochę zwalnia, daje przyrodzie odpocząć ale nasze pierwszaki nie mieszczą się w zwykłych ramach i codziennie przepełnia je masa energii.

Każdego ranka pada pytanie: to co dzisiaj robimy?
To kilka słów o tym jakie wyzwania podejmowaliśmy w ostatnich dniach.
15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Zarówno podczas lekcji języka angielskiego, jak i na polskim poznaliśmy dziewczynkę o imieniu Vashti, która odkryła swój talent. Idąc jej śladem zrobiliśmy kolorową kropkową tęczę.
W kolejnym dniu na nasze ławki sfrunęły kropkowane sowy i drzewa pełne jesiennych liści w kształcie kropek. Na zakończenie tematu stworzyliśmy kropki, które ożyły.
Ostatni tydzień lata, przy współpracy Pani z angielskiego stworzyliśmy swój własny ogródek. Dowiedzieliśmy się co jest potrzebne do życia każdej roślinie. Nasypaliśmy ziemię do pojemników i wsadziliśmy swoje cebulki i nasionka. Czekamy na efekty!
W naszej sali powstała też ogromna farma. Wspólnymi siłami zrobiliśmy zwierzątka i zagrody, w których mogły zamieszkać.
Kolejne wyzwania jeszcze przed nami…
Poniżej fotogaleria:
Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close