fbpx

Dla wielu naszych uczniów to pierwsze spotkanie z edukacją zdalną.

Nauczeni wiosennymi doświadczeniami wiemy, że brak kontaktu z rówieśnikami, brak możliwości wspólnej zabawy nie jest łatwy. Chcąc pokazać naszym najmłodszym uczniom, że nawet podczas lekcji online nasza mentisowa społeczność może na siebie liczyć, że jesteśmy dla siebie, wspieramy się i że wspólnie pokonamy wszystkie przeciwności – pierwszego dnia zdalnych zajęć Pani Honorata przygotowała dla nich taki filmik.
Damy radę! I wierzymy, że już wkrótce ponownie się spotkamy się w klasie!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close