fbpx

Czas na wyprawę w poszukiwaniu śladów dinozaurów! Tak wyglądał ostatni tydzień atrakcji, które czekały na naszych małych odkrywców podczas Półkolonii FUN & ENGLISH w Mentis!

Szukaliśmy dinozaurów w lesie, w historii i w książkach. Stworzyliśmy wspólnie księgi wiedzy o tych fantastycznych stworzeniach i sprawdziliśmy, czy umieją tańczyć oraz śpiewać w języku angielskim. Efekty pokazaliśmy rodzicom w czasie przedstawienia, na które zaprosiliśmy ich z okazji końca półkolonii,

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close