Zapraszamy na nowe zajęcia w naszym Centrum Językowym MLC‼️ Dla dzieci w wieku 6-9 lat.

Po godzinach spędzonych w szkole, to o czym marzą dzieci to ruch i zabawa. Mamy dla Państwa propozycję zajęć sportowych o profilu ogólnorozwojowym prowadzonych w języku angielskim. Dzieci mają okazję wykorzystać swoje zasoby energii, a przy okazji chłoną język angielski.

Zajęcia prowadzone są metodą imersji, czyli zanurzenia w języku obcym. Trener rozmawia z dziećmi po angielsku, dzięki czemu uczestnicy zajęć nie tylko osłuchują się, ale też w sposób naturalny zaczynają mówić w języku obcym.

Możliwość uczestnictwa w zajęciach 1 lub 2 razy w tygodniu.

Zapisy: kursy@szkola-mentis.edu.pl

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close