fbpx

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Po przerwie wakacyjnej wracamy do Szkoły i nauczania stacjonarnego!

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w dwóch turach.

Klasy 0,1a,1b,3,4 o godz. 9.00

Klasy 2,6,7,8a,8b o godz. 11.00

 

Program tego dnia dla poszczególnych klas: 

Klasy 0,1a i 1b:

Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego odbędzie się adaptacja z wychowawcami, anglistami i psychologiem szkolnym. Zajęcia potrwają do godziny 13.00, następnie odbędzie się obiad oraz zapewniona opieka świetlicowa do godziny 18.30.

Przypominamy o możliwości zamówienia obiadu u wychowawcy klasy w dniu rozpoczęcia roku (koszt 16 zł). Menu na 1 września to zupa jarzynowa, nugetsy z opiekanymi ziemniakami i colesławem oraz owoc i kompot. Płatność niestety tylko gotówkowa. System STARTEDU przyjmuje zapisy od 2.09.2021.

Uprzejmie prosimy, aby na 1 września uczniowie przynieśli ze sobą wyprawkę szkolną oraz wypełnioną kartę świetlicową.

Klasy 2-8:

Po oficjalnej części uczniowie rozpoczynają spotkaniem z wychowawcą klasy, w czasie którego zostaną poinformowani o sposobie funkcjonowania w szkole od 2 września. Spotkanie z wychowawcą potrwa około godziny. Prosimy o wypełnienie karty świetlicowej.

Ze względu na procedury związane z COVID 19 uczniowie klas 0-3 podczas rozpoczęcia roku szkolnego mogą być pod opieką jednego rodzica (opiekuna). Uczniowie klas starszych na rozpoczęcie roku wchodzą na teren szkoły samodzielnie.

Część oficjalna odbędzie się na boisku szkolnym.

Kody do furtek otrzymali Państwo od nas drogą mailową.

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close