fbpx

Szanowni Państwo, w związku z niekorzystnymi prognozami pogodowymi (obfite opady deszczu, niska temperatura) Mentisowy Piknik Rodzinny zaplanowany na 28 maja (sobota) zostaje przeniesiony na 12 czerwca (niedziela).

Ramy czasowe oraz program pozostają bez zmian.

Motywem przewodnim pikniku będą „Kuchnie świata”. W programie m.in.:

  • występy artystyczne uczniów,
  • stoiska kuchni świata,
  • przedstawienie,
  • zawody sportowe,
  • mecz piłki nożnej.

Serdecznie zapraszamy w nasze mury do wspólnej zabawy, spędzenia razem czasu i integracji całej naszej szkolnej społeczności!

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close