fbpx

Zostaliśmy właśnie przyjęci do grona 50 szkół, które korzystają z technologii informacyjno-komunikacyjnych, a teraz również dzielą się z innymi swoimi pomysłami na edukację zdalną.

Projekt „Geniallne szkoły”, którego inicjatorami są AkaBeata Chodacka, EduTriki – Agnieszka Halicka, Mateusz Łysek skupia placówki, korzystające z nowatorskiego narzędzia do przygotowania lekcji interaktywnych, prezentacji, gier dydaktycznych czy quizów jakim jest platforma genially.

Projekt, w którym uczestniczy Mentis pozwala nauczycielom na dzielenie się pomysłami, odszukanie szkół o podobnych profilach i sposobach pracy.

Więcej o projekcie tutaj >>>

 

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close