fbpx

Czy można uczyć się języków i jednocześnie rozwijać umiejętności z zakresu grafiki komputerowej? W Mentis to możliwe, dzięki stosowanej przez nas metodzie immersji językowej! Podczas kreatywnych zajęć towarzyszy nam cały czas język hiszpański!

Nasze koło grafiki komputerowej, którego opiekunem jest nauczycielka hiszpańskiego Johanna Garcia zaprasza Was dziś na Mentis – EXPO 2021! Na filmiku poznacie bliżej Uczestników i ich prace.

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close