fbpx

Kibice!!! Ostatni w tym roku szkolnym mecz treningowy Piły Mentis zakończył się wynikiem 6:4. Drużyna prowadzona przez pana Grzegorza z niesłabnącym zaangażowaniem walczyła o piłkę, niestrudzenie biegała od bramki do bramki i strzelała gole poziomem zbliżone do bramek idoli światowego piłkarstwa.

Gratulacje dla trenera i całego zespołu młodych piłkarek i piłkarzy Mentis za szlifowanie formy przez rok szkolny 2020/2021!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close