„Przez wiele lat uważałam pewność siebie za stałą cechę człowieka, którą jedni mają, a inni nie. To, jak bardzo się myliłam pokazało mi samo życie i moje własne doświadczenia (jako dziecko byłam bardzo niepewna siebie), a także studia z zakresu psychologii” – pisze Marta Bańkowska, współwłaścicielka Szkoły Mentis w artykule dla portalu Twoje-Miasto.pl.

„Nad pewnością siebie można pracować. Można ją trenować, kształtować, rozwijać. To wspaniała wiadomość – nie tylko dla nas, dorosłych, ale także dla naszych dzieci, które chcielibyśmy widzieć jako istoty pewne swojej wartości”.
Jak zatem umacniać tę umiejętność od najmłodszych lat? Więcej w artykule „Mamo dodaj mi skrzydeł”!

Czytaj TUTAJ >>>

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close