fbpx

Prezentujemy fotoreportaż z powstawania kolejnej pracy plastyczno-technicznej w naszej mentisowej świetlicy.

Naszym pierwszoklasistom zaproponowaliśmy dziś „tkanie z pasków papieru”. Tym uczniom, którzy stworzyli już wcześniej choć małą tkaninę na ramie krosna, papierowa praca nie sprawiła problemów. Zasada przeplatania przecież jest taka sama.

Co za wspaniałe ćwiczenie dla oka i paluszków!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close