fbpx

Pierwszoklasiści Mentis biorą w świetlicy udział w cotygodniowych spotkaniach z legendami i bajkami pochodzącymi z różnych części świata poprzez bardzo ciekawą formę – teatrzyk kamishibai.

Spotykamy w nim kolorowe, pięknie zaprojektowane karty, świat natury, który rządzi się swoimi prawami i ludzi, którzy pokonując trudności, wykazują się hartem ducha i odwagą. Czasem naszej wdzięcznej widowni robi się wesoło, a czasem smutno, a czasem nawet strasznie – takie emocje i historie przeżywają bohaterowie opowieści.

Ostatnio w naszym mentisowym teatrze poznaliśmy estońską legendę o trzech węzłach i Władczyni Mórz oraz wzruszającą historię Podspodka.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close