Na początku października ruszyło u nas Kino Mentis .

Pierwszym filmem, który mogły obejrzeć dzieci, była piękna animacja o tytule „Nawet myszy idą do nieba” z programu 9. Międzynarodowego Festiwali Filmów Kino Dzieci. W świetlicy, przy okazji poznawania historii przyjaźni Myszki i Lisa, można było zrobić sobie zwierzęcy makijaż.

Uwaga! Na następną projekcję (animacja pt. „Pajęczaki”) zapraszamy uczniów już 21 października!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close