fbpx

Miło nam poinformować, że już drugi rok z rzędu nasze konkursy znalazły się na liście zawodów punktowanych Kuratorium Oświaty.

Pierwszy z nich to Ogólnopolski konkurs ASTROPHILES, w którym Uczestnicy mogą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu astrobiologii. Drugi to wojewódzki konkurs wiedzy z zakresu historii „Splątane losy Polski i Wielkiej Brytanii”.

Decyzją Kuratorium udział w konkurach organizowanych przez Szkołę Mentis może być wymieniony na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej. Gorąco zapraszamy do udziału, wszystkie Dzieci, które zabiegają o punkty za dodatkowe osiągnięcia!

Informacja dotycząca wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych_luty 2022 >>

załącznik nr 1 >>

załącznik nr 2 >>

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close