fbpx

Gościliśmy dziś w Mentis muzyków z Ukrainy – panią Ladę Los i Andrzeja Redschytsa wraz z ich opiekunkę – Panią Tatianę Sorg. Mieliśmy przyjemność wysłuchać i aktywnie uczestniczyć w programie muzycznym przygotowanym specjalnie dla nas przez to małżeństwo muzyków.

W trakcie trwania koncertu wolontariusze zebrali do puszek kwotę 2030,60 zł, która wesprze naszych wspaniałych gości, w trudnej sytuacji, w jakiej się znaleźli. Serdecznie dziękujemy wszystkim za włączenie się do dzisiejszej zbiórki, wielkie serce, empatię i zrozumienie!

Na osoby, które będą chciały wesprzeć dodatkowo muzyków będzie do piątku czekała, specjalnie przygotowana na ten cel, puszka. Zebrana suma zostanie w całości przekazana muzykom.

Będziemy też z nimi nadal współpracować. Lada i Andrzej udzielają prywatnych (indywidualnych) lekcji muzyki w zakresie następujących instrumentów:

  • gitara
  • pianino
  • wokal
  • flet
  • ukulele.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Będzie możliwość zapisów na zajęcia w godzinach popołudniowych lub w sobotę. Zajęcia będą się odbywały na terenie szkoły lub z dojazdem bezpośrednio do domu.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close