fbpx

Chwalimy się! 🙂 Letni zestaw zadań, czyli Sommeraufgaben przygotowany dla naszych uczniów przez Panią Anię Przybylską-Gwizdek, nauczycielkę niemieckiego w Mentis został wyróżniony w konkursie „Językowa e-dukacja” eTwinning Polska. Serdecznie gratulujemy!

Ci z Was, którzy zdecydowali się wykonać zadania z interaktywnej prezentacji na Genially na pewno się nie nudzili! Za oknem ciągle piękna pogoda, jeżeli nie mieliście okazji podjąć wakacyjnego wyzwania, część zadań nadal możecie bez problemu zrealizować, zapraszamy 🙂 👇👇!

 

 

Zdjęcie nagłówek: Education photo created by freepik – www.freepik.com

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close