fbpx

W ramach Kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży, w którą regularnie się angażujemy, mentisowa społeczność chce wesprzeć realnie dzieci i młodzież, która obecnie znajduje się w bardzo trudnej sytuacji przy granicy polsko-białoruskiej.

Zależy nam na rozbudzaniu wrażliwości i postaw prospołecznych wśród naszych Uczniów, pomijając aspekt polityczny. Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszych działań. Poniżej plakat przygotowany przez wolontariuszkę z klasy 8b, gdzie znajdziecie listę rzeczy, które zbierzemy dla potrzebujących.

 

19 dni przeciwko krzywdzeniu dzieci i mlodzieży scaled - Kampania 19 dni: pomagamy dzieciom i młodzieży na granicy polsko-białoruskiej

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close