fbpx

Klasa druga Mentis stworzyła swój własny kalendarz adwentowy!

Każdy własnoręcznie wykonał swój domek, który następnie zawisł przy bajkowej ulicy. W jedną z grudniowych nocy, Mikołaj wrzucił coś do każdego pudełeczka. Znalazła się tam masa przedmiotów przydatnych w szkole, zadania do wspólnego wykonania i trochę łakoci.

Teraz każdego dnia ktoś z nas zdejmuje swój domek i czyta zadanie lub rozdaje niespodzianki. Drugoklasiści z niecierpliwością czekają na każdy poranek. Wspólnym zadaniem było m.in. udekorowanie świątecznego drzewka  i zrobienie łańcucha.

Wszyscy bardzo się zaangażowali. Łańcuch tworzyliśmy się w klasie, w bibliotece i na schodach. Był tak długi, że kończył się dopiero na parterze budynku! Kolejnym razem opowiemy, co się jeszcze ukryło w tajemniczych domkach.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close