fbpx

Już po wyborach Przedstawicieli Młodszego i Starszego Samorządu Uczniowskiego!

A wybory, choć było do nich mnóstwo przygotowań, to tylko POCZĄTEK 🙂
Pomysły uczniów – kandydatów na zmiany i działania w szkole, zwłaszcza te zebrane przez naszych najmłodszych przedstawicieli – są pełne energii i najbardziej pokazują zainteresowania dzieci. Teraz będziemy się uczyć, jak wprowadzać je w życie-w porozumieniu z nauczycielami i Panem dyrektorem.
Dziękujemy uczniom-kandydatom za przygotowanie plakatów, uczennicom kl. 6 za działanie w Komisji Wyborczej, a wybranym Przedstawicielom – powodzenia w realizacji pomysłów.
Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close