fbpx

Od połowy października trwała w Szkole Mentis zbiórka darów dla psów i kotów, które są podopiecznymi schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim, prowadzonego przez Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych.

Nasi Uczniowie wykazali się ogromnym sercem, zebraliśmy wspólnie kilkadziesiąt kilogramów karmy najwyższej jakości, koce, smakołyki, zabawki itd.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w samorządową akcję Paczka Dla Zwierzaczka. Staś z małego samorządu wraz z mamą przekazał dary w imieniu naszej Społeczności i odebrał podziękowanie dla całej Szkoły!

Podziekowania15 scaled - Już po raz kolejny wspieramy "Paczkę dla zwierzaczka"!

 

 

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close