fbpx

Dla wielu Rodziców i Dzieci wiosna to czas wyboru przyszłej szkoły. Jak przygotować się do rozpoczęcia edukacji, by start był łagodny – wyjaśnia Marta Bańkowska, psycholog i współwłaścicielka szkoły Mentis w rozmowie z MarketNews24.

„Dziecku nie służy komunikat „zobaczysz teraz się zacznie prawdziwa nauka, koniec z beztroską zabawą, zaczną się obowiązki. Nasz mały uczeń jest wciąż dzieckiem i nadal jednym z najlepszych sposobów zdobywania wiedzy, nowych umiejętności i doświadczeń jest zabawa” – podkreśla Marta Bańkowska.

Jak zatem rozmawiać? Posłuchajcie i przetestujcie!

Materiał ukazał się także na portalu Twojemiasto.pl  TUTAJ >>>

oraz na Dziennik.pl

FireShot Capture 053 Dziennik.pl wiadomosci z kraju i ze swiata film muzyka kultura  www.dziennik.pl  - Jak przygotować się do rozpoczęcia edukacji w szkole | Dziennik.pl

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close