Niepokój, jaki wywołuje w nas obecna sytuacja, ogromna ilość informacji, dynamicznie zachodzące zmiany… to rzeczywistość, z którą nie tylko nam dorosłym ciężko się zmierzyć, to także ogromne wyzwanie dla Dzieci.

Jak my Rodzice możemy zadbać o delikatną psychikę i poczucie bezpieczeństwa naszych Dzieci, opowiada w rozmowie z portalem Biznes Interia – Marta Bańkowska, psycholog i współwłaścicielka Szkoły Mentis.

Czytaj więcej tutaj >>

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close