fbpx

Uczniowie klas IV-VIII Szkoły Mentis uczestniczyli w zajęciach interaktywnych mierząc się na ekranie swojego telefonu z quizem przygotowanym przez Pana Damiana Ścisła.

Starsze klasy świętowały na 6 i 7 godzinie lekcyjnej biorąc udział w licznych aktywnościach.

W trakcie zajęć uczniowie obejrzeli zamek królewski za pomocą zdjęć panoramicznych 360, pisali swoje skojarzenia ze świętem flagi🇵🇱 oraz konstytucją. W dalszej części po mini wykładzie i animacji historycznej wzięli udział w quizie interaktywnym.

Na kolejnej lekcji odbyła się premiera tańca biało-czerwonego 🇵🇱 przygotowanego przez grupę Pani Johanny Garcii oraz tworzenie flagi biało-czerwonej klas IV-VIII.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close