Gratulujemy naszym małym aktorom, którzy pod opieką Pani Ani Fusiary, koordynatorki anglistów w Mentis przygotowali wspaniałe przestawienie!

Uczestnicy II turnusu mieli mnóstwo radości przygotowując samodzielnie dekoracje, wykonując marionetki ze skarpetek i w końcu ćwicząc tekst. Zapraszamy Was do objerzenia mentisowego „Puppet show”.

Na tym jednak nie skończył się pełen atrakcji tydzień II turnusu Półkolonii FUN&ENGLISH w Mentis. Była też okazja, by postrzelać z łuku, „pobrykać” (i to dosłownie na sali gimnastycznej) i wybrać się na spacer po naszych zielonych okolicach.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close