Tak minął nam II turnus Półkolonii Językowych FUN & ENGLISH w Mentis: „Hiszpańskie lato z grafiką komputerową”.

Ten tydzień gwarantował Dzieciom zapoznanie się podstawami języka hiszpańskiego, a także rozwijanie umiejętności techniczno- artystycznych.

Tworzyliśmy grafiki komputerowe z wykorzystaniem najnowszego sprzętu (profesjonalne tablety graficzne). Dodatkowo dzieci uczyły się podstawowych technik obróbki grafiki i mogły zaprezentować efekty swojej pracy rodzicom. Oczywiście język angielski również w czasie tego turnusu był wszechobecny, a kontakt z przyrodą był dla nas priorytetem.

 

Najbardziej nas cieszą opinie zadowolonych Dzieci i Rodziców! Posłuchajcie, co o Półkoloniach językowych FUN&ENGLISH w Mentis sądzi Magda Rogala, mama Ignasia, który uczestniczył w naszym II turnusie: „Hiszpańskie lato z grafiką komputerową”.

Magda jest też autorką popularnego bloga Motheratorka.pl, na którym znajdziesz prawdę o macierzyństwie, motywację, humor i wsparcie.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close