Tak minął nam II turnus Półkolonii Językowych FUN & ENGLISH w Mentis: „Hiszpańskie lato z grafiką komputerową”.

Ten tydzień gwarantował Dzieciom zapoznanie się podstawami języka hiszpańskiego, a także rozwijanie umiejętności techniczno- artystycznych.

Tworzyliśmy grafiki komputerowe z wykorzystaniem najnowszego sprzętu (profesjonalne tablety graficzne). Dodatkowo dzieci uczyły się podstawowych technik obróbki grafiki i mogły zaprezentować efekty swojej pracy rodzicom. Oczywiście język angielski również w czasie tego turnusu był wszechobecny, a kontakt z przyrodą był dla nas priorytetem.

Najbardziej nas cieszą opinie zadowolonych Dzieci i Rodziców! Posłuchajcie, co o Półkoloniach językowych FUN&ENGLISH w Mentis sądzi Magda Rogala, mama Ignasia, który uczestniczył w naszym II turnusie: „Hiszpańskie lato z grafiką komputerową”.

Magda jest też autorką popularnego bloga Motheratorka.pl, na którym znajdziesz prawdę o macierzyństwie, motywację, humor i wsparcie.