fbpx

„Spiders, bats, black cats and more…
Let’s see what Halloween has in store…”

Halloween to święto wywodzące się z kultury anglosaskiej, drugie z najważniejszych świąt obchodzonych w krajach anglojęzycznych. A dodatkowo zapewne ulubione święto Dzieci, w końcu obfitujące w to, co lubimy najbardziej – przebrania i słodycze!

Również w Mentis dołączyliśmy do kolorowych obchodów! Na naszych Uczniów czekały konkursy m.in. konkurs na najciekawszą wersję „jack -o -lantern” czy quiz wiedzy o Halloween, dzięki któremu mogliśmy sprawdzić, co już wiemy i czego ciekawego możemy się jeszcze dowiedzieć, na temat kultury krajów anglojęzycznych.

 

 

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close