fbpx

W Szkole Mentis realizujemy samodzielnie pomysły od początku do końca.

Zobaczcie, jak wygląda tworzenie wspaniałych dekoracji do przedstawienia „Goldilocks and the three bears”. Spektakl przygotowują w języku angielskim klasy pierwsze, pod kierunkiem Pani Justyny.

Prace plastyczne powstały podczas zajęć świetlicowych. Pani Marta pracowała z klasami pierwszymi nad dekoracjami i postaciami do przedstawienia. Dzieci pod jej kierunkiem malują i dopracowują głównych bohaterów. Brawo!

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close