fbpx

 „Pandemia namieszała w wielu obszarach naszego życia, zwłaszcza w edukacji.

Po powrocie dzieci do szkoły obserwujemy ich wielką radość, że mogą spotkać się z kolegami” – mówiła w programie „Rzecz o biznesie” Rzeczpospolitej – Marta Bańkowska, współwłaścicielka Mentis.

„Dzieci i nauczyciele uświadomili sobie jaką wartością są społeczne kontakty. Jako psycholog wiem jak wielką wartością jest ten kontakt. Edukacja to przede wszystkim relacja” – podkreśliła w rozmowie z dziennikarzem Michałem Niewiadomskim.

„Nasza szkoła to kameralna społeczność, która stawia na relacje, gdzie proces nauczania jest zindywidualizowany. Nauczyciele byli gotowi, żeby się szkolić, nauczyć się nowych narzędzi. Łatwiej im dalej kontynuować relacje z dziećmi. Samym dzieciakom kwestie techniczne przychodzą z ogromną łatwością” – dodała Marta Bańkowska.

Całą rozmowę zobaczycie tutaj:

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close