Drodzy Rodzice i Uczniowie klas 4-8 w MENTIS! Od poniedziałku ponownie spotkamy się z Wami zdalnie w ramach edukacji ONLINE.

W szkole stacjonarnie pozostaną Wasi młodsi koledzy – klasy 0-3. Pierwsze zajęcia będą ruszały o godz. 8:45. Wiemy, że świetnie sobie poradzicie – podobnie, jak miało to miejsce wiosną. Wtedy nasza mentisowa społeczność zdała ten egzamin na piątkę 2764 - Edukacja ONLINE dla klas 4-8!
Więcej o edukacji zdalnej opowiada nasz Pan Dyrektor Damian Ściseł.

 

Zdjęcie w nagłówku: Business photo created by prostooleh – www.freepik.com

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close