W wrześniu rozpoczęliśmy nowy, międzynarodowy projekt (z udziałem szkół z Niemiec, Grecji i Polski) „Der Tag der Brezel”.

Uczniowie Szkoły Mentis uczą się języka niemieckiego wspólnie z uczniami z innych szkół, z różnych krajów. Na platformie eTwinning Polska zamieszczamy filmiki, zdjęcia i prezentacje, a także oglądamy filmy czy prezentacje kolegów i koleżanek.

Na początku przygotowaliśmy filmiki i krótkie „Steckbriefe” o sobie (przedstawianie się). Potem poznaliśmy rówieśników z innych szkół.
26 października w ramach Dnia Kultury Niemieckojęzycznej odbył się dzień Precla.

Na lekcjach niemieckiego tworzymy plakaty i lapbooki oraz filmiki o preclach.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close