fbpx

Dziś swoje święto obchodzi nasza planeta! 22 kwietnia świętujemy Dzień Ziemi. I choć w tym roku musieliśmy pozostać w domach, to nie znaczy, że tematy związane z ochroną pięknego miejsca, w którym możemy żyć schodzą na drugi plan.

Tematem przewodnim tegorocznych obchodów jest „Działanie na rzecz ochrony klimatu.

Przez cały tydzień nasi uczniowie przygotowują projekty związane z tematem ekologii. Efekty ich pracy zaprezentujemy Wam wkrótce! 1f642 - Dzień Ziemi w MENTIS

dzień ziemi plakat 724x1024 1 - Dzień Ziemi w MENTIS
Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close