fbpx

„Zasadźmy kwiatów tysiące, zasadźmy krzewy i drzewa…”

22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Przez ostatnie tygodnie rozmawialiśmy w Mentis o naszej Zielonej Planecie, segregacji odpadów, oszczędzaniu wody i dbaniu o przyrodę. Podczas lekcji oglądaliśmy prezentacje, filmy i rozwiązywaliśmy specjalne zadania.

Dziś klasa IB z okazji Dnia Ziemi przygotowała piękne plakaty o tematyce ekologicznej. Natomiast klasa II posadziła wcześniej wysiane pomidorki i paprykę. Za kilka tygodni trafią one już tradycyjnie do naszego Mentisowego ogródka.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close