fbpx

Naszym zerówkowiczom dopisują humory 🙂 !

Towarzyszyliśmy im ostatnio podczas nauki angielskiego. Najpierw najmłodsi członkowie naszej mentisowej społeczności zmienili się w rybaków – łowiąc rybki 🐟🐟🐟 ćwiczyli nazwy kolorów.

Potem korzystając z pięknej pogody i zacisznej lokalizacji naszej szkoły przenieśliśmy się na świeże powietrze 🌳🌳🌳. Język angielski towarzyszył nam też podczas liczenia i rozpoznawania cyfr – dzieci miały za zadanie przynieść tyle żołędzi, ile wskazywała cyfra w kółku.

Na koniec zaplanowaliśmy sobie zajęcia ruchowe 🏃🏃, w trakcie zabaw także porozumiewaliśmy się po angielsku.

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close