fbpx

Do obchodów Dnia Świętego Patryka przygotowywaliśmy się od kilu dni.

Podczas zajęć świetlicowych pod kierunkiem pani Marty przygotowaliśmy dekorację do sali gimnastycznej, a na lekcjach poznawaliśmy zwyczaje i tradycje związane z tym dniem.

A 17 marca, czyli w Dniu Świętego Patryka w Szkole Mentis zawisła tęcza zrobiona z balonów, Uczniów przywitał Leprechaun, który robił im psikusy i dawał zadania do wykonania.

Na sali gimnastycznej odbyły się gry i zabawy (roll rainbow, shake shamrocks, pot of gold, pick up clovers path and knocking the green cups). Można było także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w patrykowej fotobudce.

W świętowanie zaangażowała się cała mentisowa społeczność a nasi Uczniowie chętnie grali w zielone.

 

Pobierz bezpłatny ebook

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej infomacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie są ustawione na „zezwalanie na pliki cookie”, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość przeglądania. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz „Akceptuję” poniżej, wyrażasz na to zgodę.

Close